Reference

Datum: 16.01.2014

Vložil: Ruda Pelhřmov

Titulek: Už se těšíme

V květnu 2014 jedeme parta cyklistů do Máchova kraje takže se u Vás určitě zastavíme.Díval jsem se na Váš veb a všichni Vás chválí, tak se těšíme Zdraví Ruda.

Datum: 11.08.2013

Vložil: Doležalovi, Jihlava

Titulek: Opět perfektní

Již třetím rokem se při našich "cyklodovolených" vracíme do Vaší restaurace a musíme konstatovat, že velmi rádi protože to je prostě jistota.
Nabídka z grilu ta prostě nemá chybu, příjemné servírky, přísný šéf, nádherný výhled na hrad, no prostě ideální kombinace.
Moc děkujeme a za rok - "na viděnou" !!!

Datum: 05.05.2013

Vložil: Ruzena Klenovcova CHEB

Titulek: Velky dik

30 Brezna jsme s manzelem byly ve vasi hospudce na vitani jara moc se nam u vas libylo prosim pozdravujte pana FRANTISKA HRADECKEHO tesime se na jelena v siti urcite se k vam zase vratime s pozdravem Ruza a Mila klenovcovi.

Datum: 01.09.2012

Vložil: Miroslav Horáček

Titulek: "Ty svině klouzavý"

Dobrý den, minulou sobotu jsme prožili s rodinou a přáteli krásné chvíle, k čemuž přispěl nejen festival, ale i příjemné posezení ve Vaší restauraci. Všechna jídla, která jsme ochutnali, stejně jako nápoje, byla výtečná! Poprvé v životě jsme také okusili "Ty svině klouzavý" dle Pretty Woman, alias šneky. Nemělo to chybu!
K celkové pohodě přispěla i skvělá a milá obsluha, zejména servírka Iva, pracovnice Kofoly. Tímto jí srdečně zdravíme!
Jako důkaz ohromné spokojenosti, ale i tak trochu pro pobavení, posílám v příloze nějakou tu fotku z večera stráveného Pod Lipami.
Srdečně zdraví
Miroslav Horáček a spol.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek