Reference

Datum: 29.07.2012

Vložil: Petr,Jitka a Verča z Hradce

Titulek: Bílá vrána mezi restauracemi

Dobrý den a náš dík všem Pod Lipami. Ač ubytováni v Doksech, nelitovali jsme 8 km chůze a dvakrát za víkend jsme se zastavily na ňamku. Kulajda, gulášek, špízy z grilu a na závěr palačinky, no prostě to nemá chybu a to v porovnání s ostatní konkurencí jasně vítězí !

Datum: 08.05.2012

Vložil: Václav Kovář

Titulek: Pochvala

Já i celá rodina, jsme si velice pochutnali na grilovaném masu ve Vaší restauraci v krásném prostředí Bezdězského podhradí. Poděkování patří i za péči usměvavé servírky v reklamní košili Kofoly. Rádi se vrátíme.

Datum: 05.10.2011

Vložil: Markéta a Tomáš - Liberec

Titulek: Poděkování

Zdravíme a zároveň velké díky za dnešní krásné nedělní odpoledne strávené ve Vaší restauraci.
Tento krásný víkend jsme strávili v "Máchově kraji" a na závěr jsme navštívili i hrad Bezděz. Při nádherném rozhledu z věže hradu, jsme si všimli i Vaší restaurace a jelikož nám vyhládlo navštívili jsme Vás .....
Vynikající domácí slepičí vývar, husička se zelím, losos grilovaný na cedru a na závěr palačinka jako od maminky s kávičkou jakou jsem už dlouho nepila, no prostě báseň !!!!
Každopádně velké poděkování a to i Vašemu příjemnému personálu a na jaře i s našimi přáteli na shledanou. M. § T. - Liberec

Datum: 03.10.2011

Vložil: Alena Viktorinova

Titulek: velke zklamani

Dobry den,

slusne receno, navsteva restaurace by velmi nemily zazitek, znicil absolutne vylet na krasny hrad a rozhodne se jiz nikdy nevratime.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek